Dobrochna Jurczak-Switka oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JURCZAK-SWITKA, Dobrochna (Polen, samtida): "Martwa Natura", signerad D. Jurczak, olja på duk, 54x65 cm

196454

2013-07-26