Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JURCZAK-SWITKA, Dobrochna (Polen, samtida): "Martwa Natura", signerad D. Jurczak, olja på duk, 54x65 cm
196454
2013-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här