Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, mässing, behängd med prismor, elektrifierad, 6 ljus, höjd 74 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

196458

2013-07-26