Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1900-tal): Stileben med fasan, olja på duk, signerad A.F Stolzenberg, 69x99 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Kuntoraportti

196465

Päivämäärä:

2013-07-26