Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1900-tal): Stileben med fasan, olja på duk, signerad A.F Stolzenberg, 69x99 cm
PROVENIENS: Taxinge slott
Kuntoraportti
196465
Päivämäärä:
2013-07-26