Vinglas

Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 6 st, 1900-tal, slipad och etsad dekor, höjd 14 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

ett glas med smärre nagg

196468

2013-07-26