Ljuslampetter 1 par

Ljuslampetter 1 par
Ljuslampetter 1 par

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-tal, behängd med prismor, rokokostil, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Kuntoraportti

Lösa delar medföljer,

196478

Päivämäärä:

2013-07-26