Ljuslampetter 1 par
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-tal, behängd med prismor, rokokostil, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Taxinge slott
Kuntoraportti
Lösa delar medföljer,
196478
Päivämäärä:
2013-07-26