Bord med pärlemor dekor

Bord med pärlemor dekor
Bord med pärlemor dekor
Bord med pärlemor dekor
Bord med pärlemor dekor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, valnöt, 1900-tal, dekor i pärlemor, orientalisk dekor med arabiska tecken, skuren trä dekor, höjd 62, diameter 43,5 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Saknar dekorlist, slitage

196480

2013-07-26