Gunnilla Mann färglitografi

Gunnilla Mann färglitografi
Gunnilla Mann färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANN, Gunilla (född 1947): "Societetsbron", Norrtälje, signerad Gunilla Mann, numrerad 34/290, färglitografi, bildyta 35,5x55 cm

196494

2013-07-26