Leopold Fare färglitografi

Leopold Fare färglitografi
Leopold Fare färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): Skogssmotiv, signerad Leopold Fare, numrerad 105/360, färglitografi, 44x54 cm

196499

2013-07-26