Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, ek, 1800-tal, Sverige, sannolikt Västergötland, skuren trä dekor, höjd 19, 35x31 cm, nyckel finns

Slitage

196509

2013-07-26