Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, ek, 1800-tal, Sverige, sannolikt Västergötland, skuren trä dekor, höjd 19, 35x31 cm, nyckel finns
Slitage
196509
2013-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här