Skrin i sten

Skrin i sten
Skrin i sten
Skrin i sten
Skrin i sten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BURK med lock, marmor, 1800/1900-tal, höjd 11, längd 14,5 cm,

Nagg, locket lagat

196524

2013-08-03