Stellan Mörner färglitografi

Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Teater," signerad och numrerad Mörner HC XXVII/XL samt blindstämplad Galerie Börjeson Malmö, färglitografi, 33x41 cm

196529

2013-07-27