Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Teater," signerad och numrerad Mörner HC XXVII/XL samt blindstämplad Galerie Börjeson Malmö, färglitografi, 33x41 cm
196529
2013-07-27