Figuringrupp brons

Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons
Figuringrupp brons

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, förtennad brons i form av två galopperande ryttare, signerad Chalon, längd 40, höjd 31 cm

Smärre skador

196536

2013-07-27