Wäinö Aaltonen oljemålning

Wäinö Aaltonen oljemålning
Wäinö Aaltonen oljemålning
Wäinö Aaltonen oljemålning
Wäinö Aaltonen oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AALTONEN, Wäinö (1894-1966): "Kommen till mig", signerad v. Aaltonen, olja på duk, 27x35 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

196577

2013-07-27