Wäinö oljemålning

Wäinö oljemålning
Wäinö oljemålning
Wäinö oljemålning
Wäinö oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AALTONEN, Wäinö (1894-1966): "Jag är livet", signerad v. Aaltonen, olja på duk, 35x27 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

196579

2013-07-27