Klaffbord empire

Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD med låda, empir, 1800-talets andra hälft, sannolikt stockholmsarbete, fanerat med pyramidmahogny, förgylld dekor, höjd 76, 90x67, total längd 132 cm, nyckel finns

Fanerskador, repig bordsskiva, torrsprickor

196580

2013-07-27