Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): Flickporträtt, signerad K. Örbo, olja på duk, 42x39 cm

196585

2013-07-27