Vägglampa förgylld

Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld
Vägglampa förgylld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-tal, en ljuskälla med justerbar höjd, förgylld, längd ca 45 cm

196593

2013-07-27