Martin Åberg oljemålning

Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskapsmotiv, signerad och daterad Martin Åberg 27, olja på duk uppfäst på pannå, 32x43 cm

Ett smärre dukhål

196596

2013-07-27