Martin Åberg oljemålning
2013-07-27
196596
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskapsmotiv, signerad och daterad Martin Åberg 27, olja på duk uppfäst på pannå, 32x43 cm
Ett smärre dukhål