Giovanni Gallo akvarell

Giovanni Gallo akvarell
Giovanni Gallo akvarell
Giovanni Gallo akvarell
Giovanni Gallo akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

GALLO, Giovanni (Italien 1900-tal): "Pompei La Primavera", signerad Giovanni Gallo, 1951, akvarell, 7,5x14,5 cm

196606

2013-07-28