Leksaker
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
LEKSAKER, 1900-talets första hälft, bestående av köksredskap i form av plättjärn, kaffekanna i koppar, strykjärn och vattenkanna samt två mjukdjur föreställande hundar varav en i form av en handdocka från Kersa, Tjeckoslovakien
Mjukdjuren med smärre skador och missfärgningar
196609
2013-07-28