Pinnstolar 1 par
2013-07-28
196611
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PINNSTOLAR, 1 par, omkring 1900, mönsterpräglad sits
Skador, slitage, smärre torrsprickor, senare kompletterade skruvar