Pinnstolar 1 par

Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

PINNSTOLAR, 1 par, omkring 1900, mönsterpräglad sits

Skador, slitage, smärre torrsprickor, senare kompletterade skruvar

196611

2013-07-28