Carl Fagerberg gips

Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

FAGERBERG, Carl (1878-1948): Lodjur med unge, signerad och daterad Carl Fagerberg 1911, gips, längd 92 cm, höjd 60 cm

Smärre nagg

196628

2013-07-28