Ring med rosenstenar

Ring med rosenstenar
Ring med rosenstenar
Ring med rosenstenar
Ring med rosenstenar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RING, låghaltigt guld och silver, rosenstenar, 1800-tal, ringstorlek ca 18 mm

Ringskena med synlig lagning

196643

2013-07-28