Fällbord alrotsfaner

Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, alrotsfaner, 1800-tal, höjd 72, 89x89 cm

196659

2013-07-30