Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, almfanér, mässingsbeslag, skiva med intarsiadekor, 3 lådor, utdragbar skrivskiva, höjd 76, 109x70 cm nycklar finns
Senare lås, fanerskador, sanolikt senare ben
196662
2013-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här