Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, almfanér, mässingsbeslag, skiva med intarsiadekor, 3 lådor, utdragbar skrivskiva, höjd 76, 109x70 cm nycklar finns

Senare lås, fanerskador, sanolikt senare ben

196662

2013-07-30