Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
BENSINKANNA, koppar, tidigt 1900-tal, 10 liter, nivåvisare, höjd 50 cm
Bucklor, slitage
196678
2013-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här