Bensindunk i koppar

Bensindunk i koppar
Bensindunk i koppar
Bensindunk i koppar
Bensindunk i koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

800 SEK

BENSINKANNA, koppar, tidigt 1900-tal, 10 liter, nivåvisare, höjd 50 cm

Bucklor, slitage

196678

2013-07-30