Kakelplata Kina

Kakelplata Kina
Kakelplata Kina
Kakelplata Kina
Kakelplata Kina
Kakelplata Kina
Kakelplata Kina

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KAKELPLATTA, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad dekor, 24 x 32 cm, nagg

Zustandsbeschreibung

196689

2013-07-30