Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KAKELPLATTA, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad dekor, 24 x 32 cm, nagg
Zustandsbeschreibung
196689
2013-07-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner