Endis Bergström oljemålning

Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGSTRÖM, Endis (1866-1950): Lunds Domkyrka sedd från Lundagård, signerad Endis B., olja på duk, 64x50 cm

196691

2013-07-30