Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003):litografisk affisch, signerad Baj dat 28/10 -76, med dedikationen "To Agneta", 85x50 cm

Fäckar och märken, med dedikation

196697

2013-07-30