Snedklaffssekretär 1700-tal England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, England, mahognyfaner, mässingsbeslag, skrivyta i läder, höjd 104, 99x50, djup utfälld 85 cm, nyckel finns

Fanerskador, skador

196705

2013-07-30