Lambert Werner oljemålning

Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WERNER, Lambert (1900-1983): "Kvinna med blomster", signerad Lambert Werner, olja på pannå, 55x46 cm

196746

2013-07-31