Gerard Steffe torrnål

Gerard Steffe torrnål
Gerard Steffe torrnål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEFFE, Gerard (född 1939): "Die Reisen des Willibald Fippo" (Gycklarens resa), etsning, torrnålsgravyr, signerad, daterad och numrerad Gerard Steffe, Stockholm 1973, 43/250, bladmått 34x38,5 cm
UTSTÄLLD: Nationalmuseum 1974

196790

2013-07-31