Ella Rothe akvarell

Ella Rothe akvarell
Ella Rothe akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROTHE, Ella (1873-1963), stilleben, akvarell, signerad E Rothe, ca 28x19 cm

196792

2013-07-31