Richard Krantz oljemmålning

Richard Krantz oljemmålning
Richard Krantz oljemmålning
Richard Krantz oljemmålning
Richard Krantz oljemmålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRANTZ, Richard (1900-tal): Komposition, signerad, olja på duk, 51x62 cm

196793

2013-07-31