KG Nilsson färglitografi 4 st

KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st
KG Nilsson färglitografi 4 st

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSSON, K-G (född 1942): 4 st, "Vinter", "Sommar", "Våren", "Höst", signerad och daterad 1982, numrerade 10/100, 15x19,5 cm

196795

2013-07-31