Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILSSON, K-G (född 1942): 4 st, "Vinter", "Sommar", "Våren", "Höst", signerad och daterad 1982, numrerade 10/100, 15x19,5 cm
196795
2013-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här