Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, Karl Johan, mahogny, soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, bord, soffans längd 197, bordets diameter 104 cm
Renoverat, lagningar, fanérslitage, en stol med skadad rygg
196802
2013-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här