Sengustaviansk sekretär
2013-07-31
196803
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 121, 93x46 cm
Nyckel saknas, fanérskador, skador, benknoppar saknas