Jim Dine litografi/collage

Jim Dine litografi/collage
Jim Dine litografi/collage
Jim Dine litografi/collage
Jim Dine litografi/collage

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DINE, Jim (USA, född 1935): "Dutch hearts". (1970), signerad och numrerad 42/85, färglitografi och collage, 42x51 cm

196806

2013-07-31