Steiff teddybjörn 1950-tal

Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal
Steiff teddybjörn 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

STEIFF TEDDYBJÖRN, omkring 1950-tal, bruna ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knapp i örat, längd 50 cm

Smärre slitage och skador

196807

2013-07-31