Birger Birger Ericson Himmelen-Helvetet

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Himmelen - Helvetet, signerad Birger, olja på pannå, 26x38 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2012, katalognr 875

196808

2013-08-25