Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OKÄND KONSTNÄR, "Asfaltsblommans poesi", porträtt av Nils Ferlin, otydligt signerad, olja på duk, 96x48 cm
Mindre tryckskador
196809
2013-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här