Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "Asfaltsblommans poesi", porträtt av Nils Ferlin, otydligt signerad, olja på duk, 96x48 cm

Mindre tryckskador

196809

2013-07-31