Kista ek

Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, daterad 1822, ek med smides beslag, tygklädd under beslag, höjd 64, 133x62 cm

Nyckel saknas, slitage

196814

2013-07-31