Ignaz Stern hans krets oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STERN, Ignaz, hans krets, omkring 1700, Josef och jesusbarnet, olja på duk, 112x85 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dukskador, hål i duk, lagningar

196816

2013-08-01