Hans Hartung färglitografi
Valmis
2013-07-31
196817
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 21/ 75, färglitografi, 49x74 cm