Antoni Tapies färgetsning 1 2 3

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): 1 2 3, färgetsning, 1975, signerad och numrerad Tapies 31/75, Editerad av Maeght, Paris, 44x69 cm, bladstorlek 63x91cm, .
LITTERATUR: Galfetti 497

196818

2013-07-31