Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): 1 2 3, färgetsning, 1975, signerad och numrerad Tapies 31/75, Editerad av Maeght, Paris, 44x69 cm, bladstorlek 63x91cm, .
LITTERATUR: Galfetti 497
196818
2013-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här