Bastuba

Bastuba
Bastuba
Bastuba
Bastuba
Bastuba
Bastuba

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BASTUBA, försilvrad mässing, märkt SA, numrerad 2289

Bruksslitage

196820

2013-07-31