Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, signerad atergo Nils G Stenqvist, olja på duk, 81x81 cm

Smärre repor

196848

2013-08-01